fbpx

EDU-BOMBA

Autorskie zajęcie opracowane przez Secret Garden
(autor: Magdalena Rezner)

Ruch! Wyobraźnia! Pamięć! Stymulacja! Zabawa! Emocje! Wiedza!
Edu-Bomba to zupełnie nowa formuła autorskich zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci w wieku 6-10 lat stworzona w oparciu o bogatą praktykę pedagogiczną i wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej i neurodydaktyki.
Zajęcia realizujemy w formie kursów:

oraz

Energetyczne zajęcia ruchowe na których uruchamiamy potencjał całego ciała dziecka, uczymy stymulując wszystkie zmysły, przyswajamy i utrwalamy materiał z poziomu nauczania klas I-III by wytworzyć nowe ścieżki w pamięci, zintegrować i wzmocnić pracę półkul mózgowych i tak przećwiczyć materiał, żeby uczeń trwale go zapamiętał i mógł wydobyć z pamięci nawet w najbardziej stresujących chwilach, takich jak sprawdzian czy odpowiedź na forum klasy. A przede wszystkim wzmacniał swój potencjał na całe życie!
To metoda efektywnej nauki z wykorzystaniem potencjału muzyki, rytmiki, psychodramy, konkursów, rywalizacji rówieśniczej, bitew językowych, ekscytujących zagadek, autorskich pomocy dydaktycznych i tematów najbardziej “modnych” dla naszych dzieci. Motywujemy do nauki, uczymy wyrażania swoich emocji i opinii, wzmacniamy poczucie własnej wartości, programujemy na sukces w dalszej edukacji.
Cele:

Metody:

Edu- Bomba to autorskie zajęcia realizowane przez doświadczonego pedagoga

EDU-BOMBA to:

2x 0
min / tydzień
0
lekcji w semestrze
0
lekcje w roku