fbpx

Kurs dla klas I-III

Kurs językowy dla klas I-III to oferta dla każdego dziecka, które chce rozpocząć intensywną naukę języka angielskiego nie marnując ani chwili swojego dzieciństwa.
Nauka języka angielskiego w Secret Garden jest wspaniałym doświadczeniem a przede wszystkim dobrą zabawą dla dziecka. W czasie kursu będziemy budować pewność siebie i poczucie sukcesu u Twojego dziecka. Zadbamy o to by czuło się komfortowo i budowało pozytywne koleżeńskie relacje.

Moment rozpoczęcia edukacji szkolnej to również najlepszy czas na to, żeby zapewnić dziecku dostosowaną do jego potrzeb podróż przez naukę, a szczególnie naukę języków obcych. Bo to podróż przez świat dla dziecka bardzo abstrakcyjny. Z nami nauka staje się przyjazna, łatwa i atrakcyjna. Nad tym skutecznie pracujemy od pierwszych spotkań z dzieckiem i rodzicami.
Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna dlatego zachęcamy by rozpocząć aktywny trening jak najwcześniej.

Uczymy dziecko utrzymywać koncentrację i uwagę w czasie nauki. Początkowo na kursie proces poznawania języka obcego opieramy na metodach Montessori i rzemieślniczej pracy wyłącznie na poznanych i dobrze utrwalonych treściach. To zapewnia dziecku poczucie sukcesu i bezpieczeństwa. Dziecko cały czas odczuwa satysfakcję- ja umiem, ja potrafię, ja mówię, ja piszę!

Kurs prowadzimy metodą skoncentrowaną na dziecko. Od pierwszych zajęć każdy uczeń mówi, układa wypowiedzi, trenuje czytanie i pisanie (nawet kiedy jeszcze nie opanowało tych umiejętności w języku ojczystym). Nasza praktyka pokazuje, że jesteśmy gotowi wyprzedzać kompetencje językowe nabywane w edukacji zintegrowanej w szkole podstawowej.

Obudową do kursu jest nasz entuzjazm, spokój, indywidualne podejście do każdego dziecka, gotowość dialogu z rodzicami i opiekunami, dobór narzędzi i autorskich pomocy dydaktycznych, które będą realnie wspierać dziecko.

Cele:
Systematycznie i twórczo wspieramy proces nauki, zapewniając Wam to czego brakuje w tradycyjnej edukacji.
Skuteczne metody przyswajania nowego słownictwa, wprowadzania podstaw gramatycznych, pracowania na schematach struktur językowych a do tego…

!!!

… powtarzanie i utrwalanie w sposób kreatywny w czasie energetycznych ogólnorozwojowych zajęć ruchowych Edu- bomba językowa. To pewny sukces i świetna zabawa od pierwszych zajęć!
Kurs dla klas I-III to:
2x 0
min / tydzień
0
lekcje w semestrze
0
lekcji w roku

PAKIET EDUKACYJNY

Kurs dla klas I-III
+
EDU BOMBA językowa

Nasz pakiet edukacyjny łączy kurs dla klas I-III skuteczne wprowadzający podstawy gramatyczne i leksykalne języka obcego z kursem efektywnej nauki Edu- Bombą językową.

Wybierając dla dziecka ten wyjątkowy pakiet nie tylko sprawisz, że nauka języka angielskiego stanie się dla niego przyjemna i prosta ale również wpłyniesz pozytywnie na jego ogólny rozwój.


Rozwijamy umiejętności logicznego myślenia, trenujemy techniki pamięciowe pomocne w zapamiętywaniu wszystkich informacji, rozwijamy pamięć wzrokową, słuchową, dotykową, integrujemy i wzmacniamy pracę półkul mózgowych dbając o zrównoważony rozwój dziecka, rozwijając kompetencje potrzebne na każdym kolejnym szczeblu edukacji.


Budujemy solidne podstawy i otwieramy możliwości na efektywną naukę dziecka w przyszłości.

PAKIET EDUKACYJNY to:

2x 0
min / tydzień
(język angielski)
2x 0
min / tydzień
(EDU-BOMBA językowa)
0
spotkań w semestrze
0
spotkania w roku