fbpx

Kurs dla klas IV-VII

Kurs dla klas IV-VII to oferta dla każdego młodego człowieka, który chce doskonalić umiejętności językowe w ciekawy i efektywny sposób.

Nastolatek jest już otwarty na eksplorowanie świata, ma swoje pasje i potrzebę konfrontowania swoich przekonań. Młodzież w tym wieku odczuwa potrzebę niezależności, krytycznego oceniania otaczającej rzeczywistości, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Szuka swojej indywidualnej ścieżki.

Wiek nastoletni to także czas w którym młodzi ludzie potrafią twórczo współpracować w grupach rówieśniczych nastawionych na konkretny cel, działać metodą projektową, oddziaływać na siebie w sposób wzmacniający kreatywność i efektywność procesu uczenia się i pogłębiania wiedzy.

Nasi lektorzy bazując na sprawdzonych metodach efektywnej nauki oraz korzystając z autorskich materiałów będą prowadzić ich przez cały ten etap, ugruntowując nabyte kompetencje, porządkując i utrwalając wiedzę jednocześnie rozbudzając ich pasje i emocje tak by nauka nie była szablonowa i nudna.

Duży nacisk kładziemy na komunikację, poprawną wymowę i akcent, poszerzenie słownictwa i ugruntowanie struktur gramatycznych tak, aby nasi uczniowie czuli się pewnie mówiąc w języku obcym w sytuacjach gdy będzie to od nich wymagane w praktyce.

Młodzi ludzie mogą dzięki temu rozwijać się odważnie i samodzielnie we wszystkich aspektach języka i sami nawiązywać z sukcesem komunikację w sytuacjach rówieśniczych, odkrywając i rozwijając swoje pasje, w rozmowach z poznanymi ludźmi i przyjaciółmi z zagranicy, w dialogu z artystami i w podróży. Sukces i satysfakcja z używania języka w praktyce sprawia, że przestają odczuwać strach i dyskomfort, jako barierę komunikacyjną. Zaczynają myśleć w języku obcym. Otwierają się dla nich nowe możliwości.

Kurs przeznaczony dla nastolatków, którzy chcą zacząć porozumiewać się w języku angielskim w sposób swobodny i płynny.

Pracujemy w oparciu o autentyczne materiały, takie jak nagrania, podcasty, artykuły, blogi, filmy, seriale, utwory muzyczne.

Grupy dobierane są pod względem wieku i stopnia zaawansowania uczestników kursów.

Cele:

Kurs dla klas IV-VII to:

2x 0
min / tydzień
0
lekcji w semestrze
0
lekcje w roku