fbpx

O nas

Secret Garden to dom dla wszystkich Gości, a nasz piękny ogród jest niczym zielona wyspa w samym centrum miasta.

Rodziny mają do nas zaufanie jako partnera edukacyjnego, organizatora warsztatów, imprez i eventów. Secret Garden to miejsce wypełnione emocjami, pomysłami i potrzebami ale przede wszystkim to centrum dziecięcych marzeń, gdzie panuje przyjazna atmosfera, wzajemna akceptacja i dialog. Pomagamy rozwinąć skrzydła każdemu, kto chce do nas dołączyć.

 

Secret Garden to placówka edukacyjna założona przez doświadczonych pedagogów, świadomych wymagań edukacyjnych jakie niesie system oświatowy, warunków jakie panują w dzisiejszych szkołach w dużym mieście a jakie możliwości i granice mają przed sobą dzieci z małych miast i wsi. Wiemy jak ważne jest wyrównywanie szans w przyjaznych warunkach, jak motywować dzieci do wysiłku jakim jest samodzielna nauka i jak ją ułatwiać czyniąc skuteczną, efektywną.

Tworzymy naszą rzemieślniczą metodę nauki bliską potrzebom dziecka i zapewniającą poczucie sukcesu, jak również czerpiemy z wielu różnorodnych technik uczenia dopasowując je do potrzeb uczestników naszych zajęć. Kursy prowadzimy w sposób uporządkowany, dbając o to by każdy miał możliwość kontrolować swój indywidualny proces nabywania kompetencji językowych.
Nauczamy języka obcego, technik pamięciowych, metod efektywnej nauki przedmiotów humanistycznych i ścisłych, uruchamiając wszystkie zmysły i cały potencjał możliwości zapamiętywania, jakie daje nam nasze ciało. Włączamy wzrok, słuch, mowę, dotyk, węch, smak, wyobraźnię i działanie w proces przyswajania nowego słownictwa oraz struktur językowych.

Stworzyliśmy autorski PAKIET zajęć edukacyjnych EDU-BOMBA JĘZYKOWA- KURS NA EFEKTYWNĄ NAUKĘ DLA KAŻDEGO DZIECKA.

Kurs językowy dla klas I-III + Edu-bomba językowa i przedmiotów ścisłych.

Nasz pakiet zajęć zapewnia solidne podstawy z zakresu języka obcego, jak również uczy stosowania technik pamięciowych w nauce wszystkich przedmiotów i trenuje umiejętności przyswajania wiedzy w sposób trwały i skuteczny. To kompetencje, które wzmocnią ucznia na każdym kolejnym szczeblu edukacji, jak również rozwiną umiejętności miękkie tak cenione obecnie w procesie studiowania oraz w dorosłym życiu na otwartym rynku pracy.

 

Kurs dla klas IV-VIII to oferta dla każdego młodego człowieka, który chce doskonalić umiejętności językowe w ciekawy i efektywny sposób. Tworzymy grupy, które dobieramy pod kątem kompetencji posiadanych na moment zapisu i razem przekraczamy granice bariery językowej. Działać z sukcesem w języku obcym to nic innego jak zgromadzić bogate słownictwo, wytrenować użycie w odpowiednim kontekście, zrozumieć reguły i bawić się językiem w oparciu o autentyczne materiały, takie jak nagrania, podcasty, artykuły, blogi, filmy, seriale, utwory muzyczne.

 

Dzisiejsza młodzież to dla nas najcenniejsze wyzwanie. Inspirację do pracy z młodymi indywidualistami czerpiemy z doświadczeń wychowawczych. Tu najważniejsza jest świetna relacja i motywacja do nauki.

 

Stawiamy na naszą autentyczność i podążanie za Ich pasjami. Poznając młodego człowieka nie chcemy go usadzić w kolejne sztywne ramy ale dodać mu skrzydeł do wyrażania własnego zdania i podążania za potrzebą niezależności. Młodzież musi czuć pasję by mieć ochotę rozwijać kompetencje i nie czuć nudy schematu. Otwieramy umysły na bogactwo świata, pokazujemy możliwości, jakie niesie za sobą trening kompetencji językowych i stosowanie metod efektywnego uczenia, które skracając czas nauki dają im wymierny, atrakcyjny dla nich rezultat- czas wolny dla siebie, dla przyjaciół i sympatii.

 

Rodzice i opiekunowie naszych kursantów znajdą w Secret Garden miejsce do relaksu i pracy online, miejsce w którym będą mogli spędzić całe popołudnie, zjeść rodzinny posiłek, porozmawiać, pobawić się z dziećmi w ogrodzie i zakończyć dzień spokojnym powrotem do domu i wieczorną relaksacją. U nas Twoje dziecko odrobi lekcje, wypocznie, spędzi czas w przyjaznej, rodzinnej atmosferze a Ty w zależności od potrzeb, będziesz miał czas załatwić sprawunki w centrum lub skorzystać z naszego Wi-fi i wygodnej przestrzeni do pracy.

Angielski! Edu-bomba!

Warsztaty! Przyjęcia!

Eventy!

Półkolonie!

Kawiarnia!

Ogród!
Efektywna nauka!

Techniki pamięciowe!

Nasz zespół

(Sekcja w budowie - dostępna już wkrótce)